Anti-slip matlar rulo olarak her türlü markette bulunuyorlar. Küçük parçalar keserek halıların altında, arabanın ön konsolunda ve daha bir çok yerde kullanıyoruz. Yıkanarak kolayca temizlenmesi sayesinde de çok pratik bir yardımcı…Ben de bu rulolardan çeşitli şablonlar ve bir bardağın altını kullanarak maket bıçağıyla küçük parçalar kestim ve japon yapıştırıcısı ile yapıştırdım. Çok pratik bardak altlıları oldular. Oldukça kolay ve zevkli bir proje:)
9 yorum gelmiş
Bir yanıt yazın
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Baykuş bardak altlığı yapımı
Bu güzel baykuşu çok severek hazırladım. Yapımına başlarken keçemize baykuşun taslağını çizip kesiyoruz. Sonra kanatların altındaki kısmı çıkarmak için çizip kesiyoruz. Baykuşun gözlerinin hizasına tüy kesiği ekleyelim. Şekildeki gibi çizip...
Keçe kırpıntıları değerlendirme – bardak altlığı yapımı
Keçe kırpıntılar biriktikçe yer kaplıyorlar. Ben de çeşitli geri dönüşüm projeleri hayata geçiriyorum sayelerinde. Bu sefer keçe kırpıntılardan bardak altlığı yapacağım. Malzemeler: keçe kırpıntıları, dikiş ipi, makas ve dikiş makinesi....
Keçe kırpıntıları kullanarak bardak altlığı yapımı
Keçeyle uğraşanlar bilirler çok fazla kırpıntısı kalıyor ve çoğu zaman nerede kullanacağımı bilemiyorum. Biraz kalın keçe ve kırpıntılarla çok şık bardak altlıklarına sahip oldum. Bardak altlığınızın ölçüsünü yine bir bardak...
Keçeden kardan adamlı bardak altlığı yapımı
Kış temalı yarışmayı görünce ne yapabilirim diye düşünmeye başladım, süre de az kalmış ama yetiştim. Aslında böyle bir yarışmaya ilk defa katılıyorum. Ben yaparken çok zevk aldım. Dedim ki kış...
çok hoş görünüyorlar, ellerine sağlık.
Güzel bir fikir, çok da şık duruyor. Elinize sağlık.
Güzel olmuşlar ellerinize sağlık. Gülegüle kullanın. Evde kullanımının yanı sıra ofislerde de kullanılabilir.
Halı kaydırmazların adı bardak kaydırmaz olmuş, aklınıza, elinize sağlık.
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim:)
çok iyi bir fikirr ; )
Merhaba,Teşekkür ederim hellokitty28:)
gerçekten çok hoş olmuşlar.. hem de pratik..teşekkürler..
Teşekkürler Okuyan:)Ayrıca birşey eklemek istiyorum, kayan runnerların altına yuvarlak kestiklerimden 2 tane koydum ve sorun çözüldü… Aklınızda bulunsun.