Kazaktan Oyuncak Yapımı

-

Bu şirin denizatlarından kullanmadığınız kazağınızı yada eski bir montunuzun içindeki peluşu kullanarak yapabilirsiniz. Denizatımızda kanguru gibi cebinde yavrularını taşıyor :))

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

17 yorum gelmiş

 1. orgueli

  Belki çocukların kalın kilotlu çoraplarındanda olabilir, hoş olmuş linkte bebiş elbiseleri gördüm çok şeker şimdi bide kumaş derdi var kızıma kumaş almam lazım..

 2. asyayaren

  slm eskileri değerlendirme konusunda resmen hırs yapmış durumdayım nerde ne eski görsem hemen bundan ne yapabilirim diye soru geliyor aklıma ben yeni üye oldum ve bu yazıyı çok beğenmiştim ama kısmat üye olmak bugüneymişki ne mutlu bana bende burdayım ve beğendiğim yazıya yprum bile ekleyebiliyorum örgü eli tanıdınmı beni hani aynı header dan ikimizinde olan

 3. orgueli

  sanada hoşgeldin zeliss, ben sitemdeki arkadaş listesinden bahsettim blogcu arkadaş olarak yani sende blogcusun sen neler yapıyorsun?

 4. Sibella

  Vallahi ben de daha önce hiç böyle rastlamamıştım, bugün kimsenin işi yok galiba, yetişmek mümkün değil.:)

 5. nokturn

  ben akşam üzeri artık pes ettim bıraktım..şimdi bir oturdum yine almış başını gitmiş pppeehhh!….bir ara sunucu hata verdi dedim hakkat bu sefer göçerttik siteyi….

 6. asyayaren

  benim önceki editör olduğum sitede dayananmış çkmüştü ben de çok yazıyom yaa yorum ondan yetişemiyonuzzzzz btugan da yeni üye ben gibi ama yazıyoruzzz he he he he :)))) sinir oluyonuz biliyommm .DDDDDd

 7. zeliss

  orgueli diyor ki;sanada hoşgeldin zeliss, ben sitemdeki arkadaş listesinden bahsettim blogcu arkadaş olarak yani sende blogcusun sen neler yapıyorsun?ok şimdi jeton düştübende burdaki arkadaş listesi varda ben göremiyorum sanmıştımblogcu adresim var evet bunun yanısıra oriflame kozmetik ürünleri satıyorum , takı yapıp satıyorum ve asıl işim satılma mali işler müdürüyüm (güya) ne iş olsa yapıyorum yani

 8. valla bayıldım bu siteye yeni eski ayırımı olmuyor burda.kızımı okula yolladım mı.oturuyorum başına kızım okuldan eşim işten gelene kadar oh ev işleri aksadı valla.bağımlılık yaptınız.bende blogcuyum bu arada benide ekleyin dicem ama eski bloğumun yerine yenisi için uğraşıyorum.bitsinde sizleri ziyarete gelicem.

Bir Cevap Yazın