Pazar, Ekim 23, 2016
Bebekler için kumaş kitap

Bebekler için kumaş kitap

13
küçük bebekler için
küçük bebekler için

Çok güzel bir kumaş kitap. Geçen sene bunlardan oğluma çok aldıydım yapmak hiç aklıma gelmemişti. Sitede bir farklı model daha var. küçük bebeği olan annelere tavsiye ederim. Kitabın tüm sayfaları sitede gösteriliyor.

13 YORUMLAR

  1. bu sabah oğlum bir kaza geçirdi,(1.kat balkondan bahçeye düştü)çok şükür hiç bir şeyi yok çok iyi .onun için bir güvenlik fikri ararken denk geldim.çok güzel yapılmış,rulo kitapta iyi bir fikirdi.Çocuklacocuk eminim sizinki de güzel bir çalışmadır. Bitirince bize de göstermeyi unutmayın olur mu?

  2. çok sağolun arkadaşlar,allah kimseye göstermesi ömrümün yarısı gitti desem yeridir hala içimden atamadım, çok şükür iyi ama içimde hala korku var, herhalde bir süre kendime gelemem.

  3. hiiiiiiiiiiiiiiiiii herbalist geçmiş olsun :((( ALLAH korumuş… benimde evimin balkonundan arkadaşımın çocuğu düşmüştü birinci kat ama 3 metreden fazla yükseklik hastane yakın bana ,yani o zaman öğrendim değilmiş kucağıma kaptığım gibi çocuğu getirdim hastaneye birşeyi yokmuş ama o yoll varya o yol bitmedi

  4. benim balkonla bahçe arası 1metre civarı balkonun yanında yarım metre beton var sonra bahçe çim korkuluk demirinden nasıl olduysa geçmiş direkt çime düşmüş.bulduğumda çimde oturmuş avazı çıktığı kadar bağırıyordu. ama hiç bir yerinde en ufak bir çizik bile yoktu.ama aklım başımdan gitti tabi,derler ya çocukları melekler korur diye gerçekten ben inanıyorum.allah bir daha ne bize nede başkalrına göstermesin inşallah.Tekrar teşekkürler arkadaşlar.

  5. ayyy herbalist çok geçmiş olsun.allah korumuş.ben 8.katta oturuyorum.yaz sonu bebeğim gelecek dünyaya çok endişeleniyorum balkon konusunda bende.korkulukların üzerine bir kat daha yapmayı ve korkuluğun hepsine balkon askılarıyla saksılar yerleştirmeyi düşünüyorum…

  6. gerçekten çok mantıklı, marifetli anneler teyzeler halalar yengeler çocuklarımıza ve yeğenlerimize hatta doğumgünü hediyesi olarak sevdiklerimizin çocuklarına bile yapabiliriz , değil mi ;)