Keçe deniz kızı – bebek fotoalbüm

-

kece-deniz-kizi-suslemeli-ani-defteri

Merhaba, sevgili dostlar ve emeğimi takip etmekten zevk alan güzel insanlar :)

Evet, gene uzun bir aradan sonra aklıma 10marifet geldi, baktım gene aylardır yaptığım ürünleri paylaştığım yok, seri bir şekilde tümü olmasa da son yaptıklarımı sizlerin beğeninize sunmaktan mutluluk duyarım.

Bu iki çalışmam DENİZ adlı bebek için hazırladım. Deniz altı dünyasında en güzel, en şirin Deniz bebeğin annesinin hayal ettiği fotoalbümden başlayayım. Bu devasa bebek fotoalbüm deniz suyu renginde harika bir kadife kumaşla kaplandı. Kocaman boyda keçe deniz kızı, el yapımım taşlı harflerle kadife kaplı, içi dolgulu ayraçta bebeğin ismini yazdım.

kece-deniz-kizi-suslemeli-ani-defteri-1

Gerçekten içime sinen bir fotoğraf albümü oldu.

kece-deniz-kizi-suslemeli-ani-defteri-2

Deniz kızı ve zıplayan yunus şeklindeki düğmelere dikkat :)

kece-deniz-kizi-suslemeli-ani-defteri-3

Gene detaylara önem vermekten geri kalmam :)

kece-deniz-kizi-suslemeli-ani-defter4

Deniz kızın kuyruğu için bu kadar uğraşılır mı? Evet! Söz konusu bensem, uğraşılır, hem de zevkle :D

keceden-deniz-yildizi

İçi dolgulu dışı kadife kaplama, deniz yıldızı şeklinde ayraç.

 

 

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com