Keçe deniz kızı takı yastığı

-


Bu da sıradaki ürünüm, MERCAN gibi güzel ismi olan bir bebeğin mevlüdü için deniz kızı şeklinde tasarlayıp diktiğim altın takı yastığı.

Evet Türkiye’de deniz kızı şeklinde olsun, prenses veya prens şeklindeki ilk altın takı yastık tasarımları ben çizip dikmiştim :)

Mercan gibi aynalı harfleri son anda deniz kızının saçına uyguladım. Mercan için yaptığım bu deniz kızı keçe takı yastığı 100 cm uzunluğunda. Boyu 55 cm

Amerika yolcusu toplu siparişlerimden biri işte bu şirin mi şirin, renkli mi renkli 10 adet karışık renkli, pullu kuyruklu hediyelik tatlı deniz kızı kalemlerim.

Bu da Amerika yolcusu eski bir müşterimin siparişi. Kuru kafalı korsan şapkalı kalemlerim.

Keçe korsan kalemlerin boyu 20 cm

Korsan kalemler tek tek poşette paketlenir.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com