Keçe fotoğraf albümleri

-


Keçe fotoğraf albümleri son zamanlardaki yeni tutkum. Gerçekten sonuç da beni çok mutlu ediyor.
Çocuklar için hazırlandığı gibi nişan, nikah ya da söz gibi özel günler için de keçeden fotoğraf albümleri yapabilir ya da istediğiniz temaya uygun yaptırabilirsiniz.

Yapmak isteyenler öncelikle fotoğrafçıdan, kırtasiye ya da online olarak kullanmak istediğiniz bir fotoğraf albümü temin edin. Ben 200 fotoğraf kapasiteli albümler tercih ediyorum genelde. Devamında kullanmak istediğiniz renkteki ince keçeyi uygun ölçüde keserek tıpkı defter kaplar gibi fotoğraf albümünü kaplıyoruz.
Yapıştırmak için sıcak silikon kullanıyorum ben, gayet yeterli oluyor. Albümü kapladıktan sonra üzerini süslemek kalıyor, en zevkli kısım burası çünkü neşenize göre süsleyebilir, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz : )
Seçtiğiniz konsepte uygun figürleri yine sıcak silikon yardımı ile yapıştırıyorsunuz. Figürleri keçe, polar ya da normal kumaştan yapabilir, boncuk, taş, inci gibi materyallerle süslemeyi zenginleştirebilirsiniz.

Renklendirme için bulutlarda edding kumaş kalemi ya da keçeli kalem kullanabilirsiniz. İsmi simli evadan harfleri keserek oluşturdum. Kelebeklerim normalde tek renkti ama üzerine biraz saç spreyi sıkarak sim dökerseniz simli keçe oluveriyor?

İste hepsi bu kadar. İki minik kardeş icin hazırladım görseldeki ürünleri.

Bana aşağıdaki profilimden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın