Keçe balerin bebek kalemleri ve anı defteri

-

Bu tatlı tombik keçe balerin figürlü kalemlerden 10 adet dikip Amerika yolcusu yapmıştım.

Burada Amerika yolcusu hangi ürünleri paylaşırsam, hepsi tek müşteriye ait olan toplu siparişleridir.

Toplu ve değişik ürünler hazırladığım için bu ürünler 2 ayrı partiyle Amerika’ya gönderildi. Balerin bebekli kalemler tek tek poşetle paketlendi.

Sizce de çok tatlı değil mi bunlar? Evet, ama 10 adeti bile dikmek uzun sürdü.

Amerika yolcusu 4 adet, ikisi mavi ikisi pembe saten kumaşlı hazırladığım, kapakta dolgulu yapılan balkabağı araba motifi olan bebek anı defterlerim.

İlk 2 model mavi saten kumaşla kaplı. Defter en büyük boy, sert kapaklı defter kullanılmıştır. 


Balkabağı araba motifli bebek anı defterin boyu 28 x 20 cm.

Aynı müşterim için hazırladığım 3 adet ve bebek ismi olmayan, saten kaplama büyük boy, prens figürlü bebek anı defterler.

Normalde tüm anı defterlerimi isimli yani bebeğe göre hazırlıyorum ama yurtdışına giden bu defterlerde bebek ismi istenmedi.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com