Deniz kızı bebek anı defterleri

-


Amerika yolcusu 5 adet büyük boy, pembe saten kumaş kaplamalı, deniz kızı konseptinde hazırlamış olduğum bebek anı defterlerim de bunlar.

İlk modelde uçuk lila saçlı ve parlak çiçek tokası olan tatlı deniz kızımız taşlı taçlı, lila pullu kuyruğuyla dikildi. Tüm defterler isimsiz olarak istendi.

Bu anı defterin kapağında şeker pembe ve üstten örgülü saç topuzu olan deniz kızı taşlı taçlı, su yeşili pullu kuyruğuyla dikildi.

Üçüncü modelde büyük boy, pembe saten kumaş kaplama deniz kızı konseptinde hazırlanmış bebek anı defterinin kapağında şeker pembe örgülü saçlı deniz kızımız, su yeşili pullu kuyruğuyla dikildi.

Dördüncü model defterin kapağında lila ve yandan örgülü saçlı deniz kızımız taşlı yunus figürü ile yer alıyor, deniz kızımıza lila pullu kuyruk diktim.
Defter 28x 20 cm, en büyük boyda defter kullanıldı. Sert kapaklıdır.

Bu da beşinci defter, şeker pembe renkli örgülü saç modeli olan deniz kızının kuyruğu su yeşili ve pullu.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com