Kız ve erkek bebek anı defterleri

-

Hediye Hanım’ın hediye olarak DENİZ bebeğe yaptırdığı deniz kızı kapı süsünden sonra ikinci bir ürün daha hazırlandı, deniz kızı konseple bebek anı defteri ve keçeden elde dolgulu olarak dikilen yunus balığı figürlü kalem.

Gıpta marka sert kapaklı ve en büyük boy defter kullanıldı bu tasarım için. Defterin içi kalın keçe ve dışı kumaş ile kaplandı.

Üzerinde keçeden dolgulu dikilen deniz kızı ve deniz yıldızları eklendi.

BALIM yazısı deftere sığmayacağı için keçeden dolgulu dikilen deniz, yıldıza uygulandı. Defter 28 x 20 cm.

ARDA bebeğin safari hayvancık temalı, kumaş kaplama bebek anı defteri ve zürafalı kalem.


Bu defterin ek süslemesinde ithal tasarım, safari hayvancıklı düğmeler kullanıldı.

 

1 yorum gelmiş

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com