Bebek Güncesi – Seni Beklerken

-

Eski bir müşterimin 2 siparişlerden ilki kız bebek için tasarladığım bir anı defteri/ güncesi.
Güncenin dış kapağı keçe ile, sonra da puantiye desenli kumaşla kaplandı ve keçeden dikilmiş anne baba figürleri, kundakta bebek figürü ile süslenildi.

“Mucizeleri beklerken” yazısı el ile işlendi ve ithal, renkli bebek temalı düğmeleriyle tamamlandı.


Güncenin eni 30 cm. Boyu 28 cm.

Günce toplamda 65 renkli sayfadan oluşuyor. Fotoğraf sayfaları, özel not sayfaları ve boy, kilo gibi detayları aylık olarak not alabileceğiniz özel sayfalar içeriyor.

İkinci günce ise iç sayfaları resimli, renkli sayfalı bebek güncesi kalem setidir, erkek bebek bekleyen bir çift için hediye olarak yaptırıldı.

Güncenin dış kapağı keçe ile, sonra da mavi puantiye desenli kumaşla kaplandı ve keçeden dikilmiş anne baba figürleri, kundakta bebek figürü ile süslenildi.

MANAS ALP’I BEKLERKEN yazısı el ile işlendi ve ithal, renkli bebek temalı düğmeleriyle tamamlandı.

Ölçüleri:eni 30 cm. Boyu 28 cm.

 

 

1 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com