Salı, Mart 28, 2017
Keçe Kalıp-Şablon

Keçe Kalıp-Şablon

15
duvar nazarlık
duvar nazarlık

Keçeden çok zevk aldım, bu yüzden oturup Auto-cadde internette bulduklarımın kalıplarını hazırladım,malum çalışma hayatı, çizim hesap derken…İşinize yarar diye,paylaşmak istedim,çizimleri buraya yükleyemedim ama blogumddan bulabilirsiniz…bunlar yaptıklarımdan üçü,devamı blogumda…

şal anahtarlık
şal anahtarlık

çiçek broş
çiçek broş

15 YORUMLAR

  1. Bloga da yazdım çok güzeller ama nereden faydalandıysanız o linki vermeniz nezaketen gerekliydi. İlk fotoğraftaki keçe ev “emeklilik hobileri” blogunun sahibi hanımın tasarımı. Siz uygulamışsınız. Benim baykuş yüzüğümün de fotosunu ekleyip kalıbını çıkarmışsınız. Fakat şunu da şurada gördüm demek edeptendir.

  2. Sesiber,blogdanda yanıt yazdım ama,buradanda yazayım…Bu çizimlerin tümünü 5-6 aydır pcde foto olarak saklamıştım,kimden nerden hiç not almadım,sanırım hiç kimsede kimden diye arşıvindeki 500 fotoyu listelemez…belki kalıp çizim vs.uyarlayamayan zorlanan vardır diye yardımcı olmak için burada yayınladım, ama malesef her zaman herkese yaranılmıyor gördüğün gibi…hakkının çalındığını düşünüyorsan senden özür dilerim,fakat tepkinde ve yazında tavrın çok kabaca diye düşünüyorum…Ayrıca bişeyleriniz kopyalanmasın istiyorsanız internete vermeyeceksiniz, blogdan sizin baykuşunuzu derhal kaldırıyorum.Keçe evide bi yerde görmedim, tamamen uydurmam,gördüysemde kaydetmedim,ben bir inşaat mühendisiyim proje çizerken arkadaşlar dalga geçti,ev yapsana diye ve buradan geldi…edep kelimenize ise cevap vermiyorum,zira çok ters tepeceğim,lütfen polemik üretmeyelim.

  3. Herkese teşekkürler arkadaşlar, eğer beğendiğiniz,nette gördüğünüz ama kalıp yapamadığınız birşey olursa direkt çekilmiş bi fotosunu yollayın,boş bir vaktimde kalıp hazırlar yollarım mailinize….

  4. Üzülecek birşey yok özge, ayrıca hiç te kabaca yazmadım. fotoğraf kaydederken nereden aldım diye düşünür kaydedersin bundan sonra. Bunu yapmak şüphesiz güzel bir davranış, bence senin tepkin kaba olmuş.

    Ayrıca bişeyleriniz kopyalanmasın istiyorsanız internete vermeyeceksiniz,

    demişsin ya, kopyalanmasın demiyoruz, link verilmesini istiyoruz. Blogumda bu konuda uyarı yazısı da var blogu açtığım günden beri.Sergun de şablon çıkarıyor sürekli ama neyi nereden aldıysa mutlaka link veriyor.

  5. senin hassas olduğun bütün konulara bende olmak zorunda değilim…link gibi…yinede kaydetmeyeceğim,ben böyleyim….hatırlamıyorumda nerden aldığımı onları, ayrıca kalıpları kendim çıkardım, kimsenin emeği değil,isteyenede tek tek yollayacağım…görülmesini istemediklerinizi netten yayınlamayın…