Keçe maymun bebek takı yastığı

-

bebek takı yastığı
Miraç bebek için safari temalı, maymunlu dekoratif yastık diktim. Bu el işi yastık için isim balonlarda tercih edildi. Diğer yastık tasarımları albümlerde ve de facebook sayfamda yer alır. 100% sevgiyle yaptım.

bebek-taki-yastigi-

Keçe yastık yaparken kurdeleye bağlı keçe güneş ekledim. Palmiye ağacına maymun ve fil düğmeleri uyguladım. Yastık kenarını bu sefer ponpon şeritle süsledim. Maymunlu yastık süslemede diğer safari hayvancıklar kullanılabilir.

bebek takı yastığı
Çocuk odasına yastıklar rengarenk, çeşit çeşit :)
Balonları seven maymun Mikki :D

1 yorum gelmiş

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com