30 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  ablaaa yine konuşturmuşsun keçeleri… hem nazarlık hemde pano ne güzel. buarada bende başladım keçe çalışmalarına önce minik eşyalar yapıcam sonra snein gibi işi büyütürüm:)

 2. Avatar photo

  Nedret ablacım bu harika olmuş. Keçe topları bende en son kuru keçeleme ile yaptım daha kolayıma geldi. Daha hızlı sonuç alınıyor.

 3. Avatar photo

  Yine döktürmüşsünüz sevgili neduk:)) Wavvv Wavvvv Wavvv, ellerinize sağlık:) Kuru keçeleme hakkında (top yapımı) bende bilgi edinmek isterim:)

 4. Avatar photo

  Gönderin vallahi özledik hem 10marifeti hem de sizin keçeleri:) Bu arada biz de sevgili nalan sayesinde keçelerimize kavuşacağız, az kaldı:)))Benim eller bitti, artık buradayım gözümüz gönlümüz açılsın:)

 5. Avatar photo

  *aaaa bir yumurtacı Neduk vardı ne yumurtalar işlerdi–sorma kardeş onu keçe aşkı aldı elimizden.* Keçe için öyle diyorlar zaten bağımlılık yapıyormuş.–ya o şişede boyardı dimi öyle anımsadım* evet boyardı ya. ama yok artık iflah olmaz diyorlar.– aman be !bağımlılığı bu olsun boşver.

 6. Avatar photo

  çoooook güzel olmuş kesinlikle. ellerinize kollarınıza sağlık.keçeye böyle tablo gibi desenler çok yakışıyor. kedili, geceli olanı da çok beğenmiştim, bunu da öyle..

 7. Avatar photo

  cok güzel olmuş. az kaldı bende başlıycam yakında keçeye. inanın yaptıklarınızı gördükçe özeniyorum 10 marifette neye özeniceğimide şaşırıyorum.

Bir yanıt yazın

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...