Keçe Patik Bebek Şekeri

-

Keçe Patik Bebek Şekeri
Bebek mevlütlerinizde gelen misafirlerinize hadiye olarak dağıtabileceğiniz, el emeği olan keçe patiklerimiz. Ayrıntılar için blouma beklerim :))

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
kardesler

El emeği olan ürünlerimi sizlerle paylaşmak için burdayım.

2 yorum gelmiş

 1. GGuven

  Merhaba Sevgili Kardeşler.
  Aklın yolu bir demem gerekiyor bu durumda. 19 Ocak günü blogumda yayınladığım, daha sonra da 10 Marifette paylaştığım patikleri sizin sitenizde gördüğümde tuhaf bir duyguya kapıldım. Oysa ben torunum için çok değişik , eşi olmayan bir bebek şekeri hazırladığımı sanıyordum. Ben patiklerin tabanlarına tabaka halinde satılan mıknatısları keserek yapıştırdım. İçlerine de lavanta sarılı tüller yerleştirdim. Böylece hem buzdolabı magneti hem de lavanta kesesi olarak iki fonksiyonuyla kullanılabilecek. Kazancınız bol olsun, kullananlara da hayırlı uğurlu olsun.
  http://10marifet.org/yazi/torunum-icin-bebek-sekeri-yaptim/
  http://hertelden-everything.blogspot.com/2012/01/hala-patik-yapiyorum.html#axzz1lcVZ6RQQ
  http://hertelden-everything.blogspot.com/2012/01/bebek-sekerleri.html

 2. kardesler

  Çok teşekkür ederim..Sizin patiklerinizi 10 marifette görmedim.Görseydim kesin yorum bırakırdım…Dikkatimden kaçtı zannedersem.Demek sizde aynı patiklerden yaptınız..Aklın yolu bir diye boşuna dememişler..Ben kalın keçe kullandım..İnce keçeyle tok durmadı..Patiklerin arka kısmına yuvarlak mıknatıs yapıştırdım..Çok teşekkür ederim..:)

Bir Cevap Yazın