Perşembe, Ekim 27, 2016

Keçe Patikler

10
Alaaddin Patikleri
Alaaddin Patikleri

Yaz gelmiş olsa da karınca gibi kış için hazırlık yapmaya başladım bile. Gerçi bu hazırlık baya uzun süre sonraki bir kış için sanırım :D Uzun lafın kısası Alaaddin patiklerinin anlatımı burada detay resimleri ise burada

10 YORUMLAR

  1. Ben bunun 36 numarasını da yapıcam :D Bunu yaparken böyle içim gitti gitti geldi… :D

  2. Kapı suslerıy yapmıstın ya daha once bır kac tane degısık renklerde yapıp kapı susu ya da anahtarlık da yapabılırsın Mıraycıgım..Cok seker olmuslar..

  3. ben şimdi hatırlıyorum da fraise, bu yazını yayına alırken yabancı siteye link vermiş sandımdı (demekki neymiş eşşeklik edip linke de bakmayı atlamışım) gerçi eski üyelerin linklerine bu şekilde üşengeçlik yaptığım oluyor . sanırım bi uyarı cezası gelir bu açıklamamdan sonra :).. ha evet ne diyodum?.. tam süper olmuş özetle :)

  4. haydins diyor ki;Kapı suslerıy yapmıstın ya daha once bır kac tane degısık renklerde yapıp kapı susu ya da anahtarlık da yapabılırsın Mıraycıgım..Cok seker olmuslar..

    Serpil Ablacım annemde öyle dedi. Minik yap bir iki tane de anahtarlığa takalım dedi. Anahtarlığa takmak için içini doldurmak lazım peçete gibi bir şeyler. Süner çünkü:SÖrgü eli abla sen yaparsın bundan. Aynı kalıpları keçeleşebilecek bir yünden örüp makineye kot pantolonla atıp yıkayıp dikilince benzeri elde edilebilir.Elmocum aman pek bir gururlandım, kendimi bir halt sandım :)