Keçe şato bebek kapı süsü

-


Merhaba el emekçiler ve misafirler!
Beril Nisa bebek için keçeden kocaman şato şeklinde bir kapı süsü hazırladım. Renk tercihi tamamen müşterimin seçimi idi. Ben olsa kaleyi kum rengi tercih ederdim ;)
Boyu 100 cm, içi tamamen elyaf dolgulu elde diktiğim bu kapı süsünü 2.5 günde tamamladım. Kalpler, inciler, taşlar ve keçeden başka figürlerle süslendi şato.

Balerin bebekli keçeden bebek anı defteri de yine pembe tonlarında hazırlandı. Keçeden dolgulu balerin bebek, inciler, pembe saten kumaş, püskül ve danten güpür detaylı bebek güncesinin kalemi de yine keçe balerin bebek süslemeli.

Normal beyaz sayfalı, keçe prenses ile süslü bebek anı defteri ve kalem de Yağmur Lara bebek için hazırladım modeller.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...