Pazartesi, Nisan 24, 2017
Keçe şato kapı süsü

Keçe şato kapı süsü

0

mavi-keceden-sato-ve-prensli-kapi-susu-modeli
Farklı tasarımlardan hoşlananlara için keçeden şato ve prens süslemeli kapı süsü. İbrahim bebek için tasarladım. Tüm figürler elde dikildi, içleri elyafla dolduruldu.
Şato bebek kapı süsü yüksekliği 85, eni 65 cm.
Aşağıda bir de klasikleşmiş bir model olan balkabağı kapı süsü modeli var. O da ekek bebek odası için mavi keçeden hazırlandı. Yükseklik 85, eni 70 cm.

mavi-keceden-sato-ve-prensli-kapi-susu-modeli-2

mavi-keceden-sato-ve-prensli-kapi-susu-modeli-3

mavi-keceden-sato-ve-prensli-kapi-susu-modeli-5

mavi-keceden-sato-ve-prensli-kapi-susu-modeli-8

mavi-keceden-sato-ve-prensli-kapi-susu-modeli-9

mavi-keceden-sato-ve-prensli-kapi-susu-modeli-91

mavi-keceden-sato-ve-prensli-kapi-susu-modeli-94

mavi-keceden-sato-ve-prensli-kapi-susu-modeli-99

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com