Keçeden kapı süsleri, bebek anı defterleri

-

denizci-temali-kece-kapi-susleri
Bu 65 cm çapında, dolgulu ve kumaşla kaplı çemberi olan kaptan temalı, ahşap dümen çerçevesi bulunan, ışıksız ferforje deniz feneri olan denizci kapı süsü arkadaşım Gülcan içi hazırladım. Amir bebek hoş gelsin dünyaya :)

denizci-temali-kece-kapi-susleri-
Keçe elyaf dolgulu harfler

atsal
Zehra Hanım’ın bana ilettiği kaba taslağı keçe ile sonuçlanan ürün aşağıda uçan balon kapı süsü!

keceden-ucan-balon-kapi-susu-1
Keçe uçurtma figürü, keçe uçak ve keçe helikopter figürü olan prensli kapı süsü Tuna bebek için hazırladım.

keceden-ucan-balon-kapi-susu
Uçan balon

keceden-ucan-balon-kapi-susu-
Sepette keçe prens ve balonlar.

kece-balkabagi-arabali-bebek-taki-yastigi-
Aras bebeğin el yapımım taşlı harflerle süslü, satenle kaplı, elyaf dolgulu diktiğim balkabağı at araba süslemeli bebek anı defteri. Set defter ve fiyonklu kalemden oluşmaktadır.

kece-balkabagi-arabali-bebek-taki-yastigi
İncili broşlar

keceden-prenses-bebek-modelleri-
Irmak bebeğe bu şirin çok süslü keçe prenses bebeği diktim – balkabağı araba kapı süsü için.

keceden-prenses-bebek-modelleri

mavi-bebek-ani-defteri-modelleri
Eski müşterim Gulizar Hanım arkadaşı için hediye olarak bu sade model, taçla süslü bebek anı defter ve kalem yapmamı istedi.

keceden-prenses-bebekli-pembe-bebek-kapi-susu-1
Ve diğer eski müşterim Müge Hanım için 2 adet, keçe prenses temalı, kelebekli arabada bebek var adlı ürünü yaptım. Biri kendi kızı Beren için, diğeri arkadaşının bebeği Zeynep İpek için idi.

keceden-prenses-bebekli-pembe-bebek-kapi-susu
Çiçekli ve kelebekli araba süsü

keceden-prenses-bebekli-pembe-bebek-kapi-susu-
bu da fb hesabım

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...