Perşembe, Ekim 27, 2016
Keçeden mavi lohusa aksesuarları

Keçeden mavi lohusa aksesuarları

0

lohusa aksesuarları
Sipariş üzerine yeni doğan, kundaklı keçe prens bebek figürlü lohusa tacı tasarladım. Tacı yapmadan önce kundaklı yeni doğan prens figürü dikildi.
Balkabağı ve şato temalı düğmelerle tacımı tamamladım, incileri diktim.

Yağız Aber bebeğin annesi için bu taca takım olsun diye lohusa broşu da tasarlandı – gene kundakta yeni doğan prens figürlü tabii ki de :)

lohusa aksesuarları

lohusa aksesuarları

lohusa aksesuarları

kece-kapi-susu
Son olarak Yağız Aber bebek için 8 adet safari hayvancıkların olduğu kapı süsü hazırladım – tüm keçe hayvancıklar elde dikildi.

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com