Mozaik ayna
Vitray kursuna giderken yaptığım kelebek desenli aynam. Kelebek deseninde zorlansamda bittiginde nasıl durdugunu siz söyleyin.
Vitray kursuna giderken yaptığım kelebek desenli aynam. Kelebek deseninde zorlansamda bittiginde nasıl durdugunu siz söyleyin.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...
Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...
Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...
çok çok güzel görünüyor ellerinize sağlık çok beğendim:)
çok güzel olmuş.
harika olmuş ellerine sağlık:)
muhteşem, sade ve şık, renkler son derece uyumlu, ellerine sağlık.
elinize emeğinize sağlık.
Çok güzel olmuş emeğine sağlık.
çok hoş,ellerinize sağlık.
Yine muhteşem bir çalışma, keşke birazda nasıl yapıldığına dair bilgi verseniz.
Yorumlarınız için çok teşekkürler.Epey bir boş zamanınız olmalı.Ben kursa giderek ögrendim. vitray için epey bir malzeme almanız gerekiyor. Cam kesme aletleri, rodaj makinesi gibi.Bunlar oldukdan sonra gerisi biraz el işi.İlk once kartondan kalıpları yapıyorsunuz.Sonra bu kalıpları camın üzerine koyup cd kalemi ile çiziliyor.Cam kesme aleti ile kesildikden sonra rodajlanıp uygun motifi yerleştiriyorsunuz.Hepsi bitdikten sonra derz dolgusu ile araları kapatıyorsunuz.Ortaya eseriniz çıkıyor![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
çok güzel, eline sağlık
çok şık olmus tesekkurler