Kelebek kanatlı prenses kapı süsü

-

kece-prenses-bebekli-kiz-bebek-odasi-pembe-kapi-susu-
Merhaba 10marifetliler. Asıl mesleğim öğretmenlikten ve siparişlerimden fırsat buldukça kızım veya yeğenlerim için bir şeyler hazırlamak istiyorum ama pek de fırsat bulamıyorum. Mesela kızım için bir kapı süsü bile hazırlayamadım henüz. Ama bu kapı süsünü doğum günü yaklaşması sebebiyle yeğenim için hazırlamayı başardım çok şükür:) Siz de sevdikleriniz için onların ismine özel bu tür ciciler yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

kece-prenses-bebekli-kiz-bebek-odasi-pembe-kapi-susu
Öncelikle prensesi keçeden diktikten sonra saçlarını bebe yününden ördüm ve saçlarının arasına inciler serptim. Elbisesi ekru satenden. Eteğinin içi kabarık durması için elyaf dolgulu. Eteğin üstüne tam bir prenses kıyafeti olması için taşlı saten diktim ve aynı satenden fiyonk yaptım beline. Arkasındaki kelebek kanadı kalın keçeden ve dik durabiliyor rahatlıkla. Kanadın üzerindeki pırıltılı tabakayı ise pırıltılı şerit halinde bir kenar süsünü birleştirip yapıştırarak elde ettim.

Bir yanıt yazın

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...