Kontrplaktan keserek yaptığımız kelebekli saat, mor renge de boyadık böyle sevimli bir model oldu, yorumlarınızı bekliyorum.. Daha fazlası için blogum
En çok arananlar:
Kontrplaktan keserek yaptığımız kelebekli saat, mor renge de boyadık böyle sevimli bir model oldu, yorumlarınızı bekliyorum.. Daha fazlası için blogum
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Saatiniz çok şık olmuş çok begendim
ellerinize sağlık iyi günlerde kullanın ![;)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_wink.gif)
teşekkürler… sağolun![:D](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_biggrin.gif)