Perşembe, Ekim 27, 2016

KİRAZDAN KÜPE

32

burdan bulduğum kiraz küpe çok hoşuma gitti benim ,nasılda sahici gibi duruyor yine “etsy “nin marifetlerinden yapılışıda kolay ……

çok hoşş hele genç kızlar için
çok hoşş hele genç kızlar için

32 YORUMLAR

  1. evet sesi senin küpe satılamaycak gibi değilki zaten sen bir dahakine üstüne birde fiyonk koy canım bak üstteki öle ya daha bir şirin olmuş fikir olsun diye söledim :)))

  2. örgü eliiiiiiiiiiiiiiii bakk senin kirazından canımmm

    :)) valla dolaşmakla bitiremedim çok yazı eklenmiş, kirazları görünce bi yorum yazayım dedim harikalar:))) sesicim senin küpelerde harika olmuş:) benim logo örgüden üstü işlemeli (kendi yaptığım bişey olsun dedim) fırsat bulursam tiişörte dikicem…. kızım hasta ateşi var diş çıkartıyoo fazla vakit ayıramıyom….

  3. hiiiiiii! kıyamam canım yaa çok geçmiş olsun orgueli senin avatarın uzaktan yaa tam belli olmuyor bende küpe sandıydım,ama dikkatli bakınca örgüden olduğu anlaşılıyo:))

  4. Oyyyy :( Ya şimdi bir şey yazıcam bu diş çıkartma olayı hayatımın önemli kabuslarından biri :S Egemen diş çıkarttı perişan olduk. Ardından benim yirmilik dişlerim çıkmak bilmedi perişan oldum. Tarçın çıkardı perişan oldum.2 zımbırtıyla devasını buldum: 1- bildiğimiz kuru soğan soyulmuş tabi 2- Calgel. Eczanelerde var. Ben kendi dişlerimi çıkartırken çocuk gibi elimde o tüple dolaştım.Sibel Ablacım kirazları tabiki cici olucak bnm Sibel Ablam o :pLakin şunu da dedim “adamların yaptığı boncuk bile afilli” manyak mıyım neyim…

  5. asyayaren diyor ki;o zaaman yanlış kelimsei nin doğrusu “yanlış “mıdır yalnız kelimseinin de doğrusu “yalnız “mıdır doğrumudur:)

    ayynen..doğrudur…