Çarşamba, Mart 29, 2017
Kırmızı güllerle süslü lohusa tacı

Kırmızı güllerle süslü lohusa tacı

2
Bu çalışmayı satın almak için ulaşabilirsiniz:

 lohusa tacı
Kırmızı yapma güllerden ve yeşil gül yapraklarından hazırladığım el yapımı lohusa tacı. Kırmızı renk, lohusa taçlarının vazgeçilmezi adeta. En çok tercih edileni ve alışılagelmiş olanı.

Özel tasarım bir lohusa tacı kullanarak, farkınızı ortaya koyabilirsiniz yine de. En güzel ve en farklı anne siz olabilirsiniz böylece! :)

Sadece lohusa tacı olarak değil, özel günlerinizde, çok şık bir giysi aksesuarı olarak da kullanabilirsiniz.

 lohusa tacı
Örneğin; bu kırmızı güllerle süslenmiş taç, yüksek bel kesimli, nostaljik, kat kat tüllü etekli bir elbise ile çok hoş durabilir.

 lohusa tacı
İspanyol stilini, ateşli karnaval, çılgın dans ruhunu sevenler için de çok uygun bir saç aksesuarı olabilir bu kırmızı güllü taç.

 lohusa tacı

Kırmızı güller, kırmızı saten kurdele kaplı taç üzerine düzenlenmiştir.
Daha fazla bilgi için blogumu ziyaret edebilirsiniz! :)

Paylaş
paperfaces
“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy\'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden,  hasır şapkalara; bez çantalardan, dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Online satış mağazası: n11.com/gelismis-magaza/paperfaces  
Satış için ulaşabilirsiniz:

2 YORUMLAR