Kırmızı güllerle süslü lohusa tacı

-

 lohusa tacı
Kırmızı yapma güllerden ve yeşil gül yapraklarından hazırladığım el yapımı lohusa tacı. Kırmızı renk, lohusa taçlarının vazgeçilmezi adeta. En çok tercih edileni ve alışılagelmiş olanı.

Özel tasarım bir lohusa tacı kullanarak, farkınızı ortaya koyabilirsiniz yine de. En güzel ve en farklı anne siz olabilirsiniz böylece! :)

Sadece lohusa tacı olarak değil, özel günlerinizde, çok şık bir giysi aksesuarı olarak da kullanabilirsiniz.

 lohusa tacı
Örneğin; bu kırmızı güllerle süslenmiş taç, yüksek bel kesimli, nostaljik, kat kat tüllü etekli bir elbise ile çok hoş durabilir.

 lohusa tacı
İspanyol stilini, ateşli karnaval, çılgın dans ruhunu sevenler için de çok uygun bir saç aksesuarı olabilir bu kırmızı güllü taç.

 lohusa tacı

Kırmızı güller, kırmızı saten kurdele kaplı taç üzerine düzenlenmiştir.

2 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi “Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü"nden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektler ile mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektro-pop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresindeki ofisinden, sadece internet üzerinden müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. El yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan; aynalara, bez çantalardan; hasır şapkalara; inci kolyelerden; dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. MAĞAZALAR: Zebramo'da: www.zebramo.com/users/3048962 Dekopasaj'da: www.dekopasaj.com/berilokegulen-profil Gardrops'ta: www.gardrops.com/berilokegulen Tisho'da: www.tisho.com/dukkan/paperfaces_59823_1 Elemeğibunlar'da: www.elemegibunlar.com/uye/paperfaces