Kızgın tavuk, tahta çanta

-
çanta
Öncelik dikiş nakışta olmak üzere pek çeşitli konularda yaratıcı fikirlerini sergilemiş Amy Karol blogunda. Özellikle elbise ve etekler kendine hayran bıraktırıcı bence. Sadece resimdeki tahta çanta değil; burada sütyenden çanta, burada gizli bölümü olduğunu çaktırmayan küçük çanta, burada bahçe önlüğü dikimi gösteriliyor.

17 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  sevgili shane kardeş,şimdi bu kızgın tavuk nedir acaba?merakımı celbetti..tahta çantanın kendine has ismimi dir acaba?sitede bu tahta çantayı bulamadım..acaba bu tavuk çok kızgın da kızıp gittimi bi yerlere?? tavuk dedim de gece geç saat olmasına rağmen aklıma çerkez tavuğu düştü..neyse ben hemen kaçiim..ii geceler.

 2. Avatar photo

  @saatoniki, kızgın tavuk sitenin ismi: angry chicken. ondan koymuşum o başlığı. tahta çanta ise sanırım zaman geçtikçe yine gerilere düşmüş zira bu haberi de sitenin ilk zamanlarında yazmış idim.

 3. Avatar photo

  shane ,bak bu gerilere düşmüş konuları hep ben gündeme alıyom tekrar..bu bakımdan bi şiltle takdir edilmeyi de beklemiyo diilim..:)) …bi çikolata da olur hani..

 4. Avatar photo

  saatoniki sana şild değilde taaaaaaaaaa buralardan malatya dan bir madalya göndereceğim. tabii ki gazoz kapağından. he he he. kendini beğenmiş arkadaşım.ya dur biz takdir edelim seni. bu ne kendini beğenmişlik ALLAH ALLAH………

 5. Avatar photo

  valla efendim üzerinize niye alındınız anlamadım sefa97 kardeş? sitenin saygıdeğer editöründen bekledik bi şilt..ama o da saolsun hiiiiiç kaale almıyo benii..ama gene de saol kapak mapak idare ederiz..hiç yoktan iidir..kapağın yanında da bi kilo kadar kayısı olsa güsel olur hani… dimi? ..

 6. Avatar photo

  @saatoniki, teşekkür ederiz efendim eski konuları gündeme taşıdığınız için. artık sizden yorum dışında haber de bekleriz.

 7. Avatar photo

  bende shaneye katılıyorum aramızda sadece yorumlarla gezinmeniz yetmez ….katılımda bulunalım ..tabiyki yorum yapmakta güzel sadece bakıp geçenlerden bi adım öndesiniz ama yanılmıyorsam bir foto. makina sorununuz var..benim gibi yapın bulun foto. makineli bi arkadaş.. yardım talep edin …olmazmı …sizide aramızda görelim…yok olmadı bizim gibi başka sitelerden aktarımlarınızda olur hepimiz kendi yaptıklarımızı aktarmıyoruz elbetteki…

 8. Avatar photo

  ne oldu aldınmı madalyanı yanı ilaki bişey diyecekler ne olmus yanı sen oraya girmişin konu dusmus hayda ya ne bu şimdi saatoniki kardes dur ben sana bi madalya yapayım hemen arada da sefa kardese bir daha bu tarz cıkıslar yapmayalım o narin bir insan incile bilir ben yok ken tabi yuru sefa kardes kim tutar seni arkanda ben varım sefa kardese yazdıgın yazının içinde de suda gozden kacmıyor değil hani saatoniki kardes sanki hafifden bir editörlerin nedesem gözemi girmeye calışıyon baska bişey midir nedir .

 9. Avatar photo

  bir vesieyle zamanda geri gittim ve 10marifet’in ilk yazısı ile yeniden karşılaştım :) dile kolay, 2006!

 10. Avatar photo

  sağolun arkadaşlar, doğumgünü kutluyormuşuz gibi hissettim kendimi :) ama dile kolay, taa 2006’da yazmışım 10marifet’in ilk yazısını! sonra 2007’de saatoniki gelmiş olan yorum yapmış. beraber tarih yazdık resmen :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Avatar photo

Türkiye'nin en büyük el işi & kendin yap sitesine ve kızım Leyla'ya bakmakla meşgulüm. İkisi de çok hoşuma gidiyor.