kızılderili duvar süsü…

-

daha önce görmüştüm böyle duvar süsü. hatta almıştım aynısından yapmayı denedim. biraz değişik oldu ama olsun. tabi kendimdende eklemelerle. kızılderili duvar süsü yani.çemberler için tel kullandım örgüleri içinde hasır ip. tüyler malum bilenler bilir. değişik tarzı olanlara tavsiyedir.

hem tasarım
hem tasarım

37 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  evet biliyorum bu güzel şeyleri…hem ellerine sağlık bu da güzel olmuş…aslında bu örgünün yapılışını gösteren bir şema vardı ama bulamıyorum..gerçi sanırım bendeki seninkinden daha farklıydı…bulursam ekleyeceğim…

 2. Avatar photo

  ben anlamam dream catcher filan ama..kahverengi salonuma ii gidecek, üstüne üstlük tuhaf bir çekiciliği olan bi çalışma ..pek spiritüel ..gerçek bir apaçi ruhu taşıyor zannımca..:)

 3. Avatar photo

  arkadaslar ben şu yazı yollama işini yapamadım:( kendi bilgisayarımdan resim eklicem gözattan resmi buluyorum sonra görüntülenemiyo dio:( bende yollıcam ya ühü ühü yardımmm

 4. Avatar photo

  valla arkadaşım aynı sorunları bende yaşıyorumbendede bir bukadar daha resim varbazılarını alıyor bazılarını almıyor neden oluyo bende anlamadım atamıyorum sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkıyor değilmi.lütfen ehil biri bu soruna çare bulsun..

 5. Avatar photo

  işte beklenen ehil geldi..:) efenim gözat tan fotoları eklerken fotonuz fazla büyük ise (sağ tıklayıp özelliklerden görebilirsiniz kaç mb ..) sorun olabilir..veya fotonuz kabul edilen formatta olmayabilir..jpeg ise eyvallah mesela..fotonuzu jpeg veya gif yapmak için farklı kaydet dedikten sonra çıkan ekranın alt tarfında en alttaki kutucuğa tıklayıp ordan jpeg veya gif seçin..resim mesela 3 mb filan ise bedeva olan acdsee gibi bi prog indirip, oradan da modify seçeneğinden “resize” a basıp ebatı küçültünüz..misal 2600*1900 ise 600*400 indirin..daha özel dertler var ise onlara da bi çözüm bulunur..:)selamlar..saat12 eksperlik sigorta dış tic. ltd. şti

 6. Avatar photo

  üff bune şimsi saat onikicim aynı makineyle çekiyorumbazılarını alıyo bazılarını almıyorbudamı aynı sorun yani boytlamı alakalı.

 7. Avatar photo

  evvett sesim ondan iştee..neden böyle balık hafizalı oldum ben:(fotolar jpeg.se ve 640*480 pixel ve/veya daha küçükse hiçbir sorun yaşamamanız gerek..bu fotoğraf düzenleme işi için basit bir program da photo filtre

 8. Avatar photo

  olabilir.. boyutttandan da olabilir ama sizin sorun sanırım anlık..pc senkronisazyonundan veya internet bağlantıdan kaynaklanan bir sorun gibi geldi bana..emin olmak için mailime atarsanız fotoğrafı burdan da denerim bi..selamlar saygıda hizmette sınır yoktur, boş lafa karnım toktur..sevgiler..(napıyom ben bööle ya…)

 9. Avatar photo

  valla saolasın saat 12 yaptım sonunda resimlerin boyutuymuş olay küçülttüm attım yanitekrar engin bilginizden dolayı teşekkür ederim çiçekleri odanıza yolladım bile:)))

 10. Avatar photo

  evet, burada da örneğini gördüğünüz üzere sevgili saatoniki epeydir gönüllü yardımcı editörlük görevini ahkamlarda verdiği destekle sürdürüyordu. ben de madem öyle, kendisine biraz daha yetki vermeyi teklif edeyim dedim, sağolsun kabul etti. yani saatoniki artık 10marifet editörü olarak bana yardımcı oluyor, buradan duyurmak ve kendisine bir de açıktan teşekkür etmek istedim fırsat bulunca.

 11. Avatar photo

  kendisine biraz daha yetki vermeyi teklif edeyim dedim, sağolsun kabul etti.

  efenim olayın aslı şudur..aylardır peşimden koşup “nooolur editör ol” diye yalvardı pilli sahipleri..açıkçası pek dikkate almadım..ama ısrarlı tutumlarını sürdürdüler … ve son teklifteki aylık 1250$ a hayır demem mümkün olmadı..bilmiyorum biraz ucuza mı gittim ne? ama seviyom ben burasını..:) pişman diilim..

 12. Avatar photo

  valla iyi para nediyelim gerçekmi acaba. ha buarada ayakçı overlokçu son ütücü çaycı bulaşıkçı filan arıyolarsa ben talibim editörlük belki beni aşar ama beni görün derim lüttfeeen işe ihtiyacım varr.:))))

 13. Avatar photo

  resim atamıyom demekle olmazki ama..:) yorum yazarken resim atamıyo iseniz izlemeniz gereken yol: yorumunuzu yazdığınız yerin hemencik üzerinde “imaj ekle” butonuna basınız..çıkan ekranda “bilgisayarımdan yükleyeceğim” şıkkını işaretleyin..çıkan ekranda “gözat” tuşuna basıp nerede ise o hain foto onu bulup tıklayınız..ve gönder deyiniz..bi adet pil resmi çıkar ..o kaybolunca foto yüklenmiş demektir.. yorumu da yazdı iseniz yine üstte en sağda olan “önizleme” tuşuna basın ve kontrolleri yapın..herşey yolunda ise gönder deyin..hayırlı olsun :)bu arada sayın hem , “gerçekse..” de ne demek..taş gibi kontratım var..

 14. Avatar photo

  pufu artık merakımı celbetti:”jnm” derken sanırım “canım”demek istiyorsun…o halde oradaki “j” harfinin görevi ne anlayamadım…ya da ben yanlış düşünmüş olabilirm başka bir şey mi demek istiyorsun?

 15. Avatar photo

  Nokturncum akşam buna benzer bir yazı yazdım buraya yollarken hata verdi, bir daha yazmaya üşendim, ben de cevabı merak edenlerdenim. :)

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...