12 yorum gelmiş

 1. fiamma1

  Fıstık yeşiline ba-yıl-dım:)))ayırt etmek haksızlık bunlara,kimbilir üzerinde ne güzel duruyordur:))Bunlarda anneannenin öpülesi ellerinden çıkmış galiba:)))Rahmetli anneanneciğim sakat elleriyle biz de bebeklerimize de ne güzel giysiler örerdi, şimdi hatırladım hüzünlendim birden:(

 2. dilevser

  ay aman bunların güzelliği ne böyle.. bayıldım. çok güzeller, pek ciciler.. mutlulukla sağlıkla giysin inşallah..

 3. adadenizi

  teşekkürler arkadaşlar. bunlar annesinin yaptıkları. emni değilim ama anneannesi de etek örmüş olabilir. (bu arada abimin kızı Doğa. aneannesi Konya’da çok şey ö rüyor ama hangilerini onun emin değilim) Doğa bizim ailenin tek kızı. 7 kuzen arasında tek kız.

 4. fiamma1

  Sevgili Adadenizi, Ben Doğa’nın anneannesi derken senin annenden bahsediyordum:)) ağabeyinin kızı olduğunu atlamışım canım,kusura bakma hatta dun annenin beyaz bir yeleğini görünce kendi kendime, kendine de yapmış neyse ki diye sevinip gülümsedim:))Doğa gule gule giysin her taraftan yağıyordur tek kız olunca,şansı hep boyle devam etsin insallah:)))

 5. adadenizi

  fiamma ne kusuru, önemli değil. ben sadece bilgi odlsun diye yazdım. evet şanslı Doğa. Hatta bizim yedinci yeğen şubatta doğdu. Eşim o zaman Doğa’nın borsa değeri arttı demişti. aaleyna teşekkürler.

 6. adadenizi

  ben bunları yapmadım kriizantem. Doğa’nın hem annesi, hem anneannesi çok yapıyorlar. Ben genelde onların uğraşmayacağı şeyleri yaptım. tokadanlık,bikini gibi. hoş kızımız benimkileri daha çok seviyor ya

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin