Pazar, Mayıs 28, 2017
kızlara etekler

12 YORUMLAR

  1. Fıstık yeşiline ba-yıl-dım:)))ayırt etmek haksızlık bunlara,kimbilir üzerinde ne güzel duruyordur:))Bunlarda anneannenin öpülesi ellerinden çıkmış galiba:)))Rahmetli anneanneciğim sakat elleriyle biz de bebeklerimize de ne güzel giysiler örerdi, şimdi hatırladım hüzünlendim birden:(

  2. ay aman bunların güzelliği ne böyle.. bayıldım. çok güzeller, pek ciciler.. mutlulukla sağlıkla giysin inşallah..

  3. teşekkürler arkadaşlar. bunlar annesinin yaptıkları. emni değilim ama anneannesi de etek örmüş olabilir. (bu arada abimin kızı Doğa. aneannesi Konya’da çok şey ö rüyor ama hangilerini onun emin değilim) Doğa bizim ailenin tek kızı. 7 kuzen arasında tek kız.

  4. Sevgili Adadenizi, Ben Doğa’nın anneannesi derken senin annenden bahsediyordum:)) ağabeyinin kızı olduğunu atlamışım canım,kusura bakma hatta dun annenin beyaz bir yeleğini görünce kendi kendime, kendine de yapmış neyse ki diye sevinip gülümsedim:))Doğa gule gule giysin her taraftan yağıyordur tek kız olunca,şansı hep boyle devam etsin insallah:)))

  5. fiamma ne kusuru, önemli değil. ben sadece bilgi odlsun diye yazdım. evet şanslı Doğa. Hatta bizim yedinci yeğen şubatta doğdu. Eşim o zaman Doğa’nın borsa değeri arttı demişti. aaleyna teşekkürler.

  6. ben bunları yapmadım kriizantem. Doğa’nın hem annesi, hem anneannesi çok yapıyorlar. Ben genelde onların uğraşmayacağı şeyleri yaptım. tokadanlık,bikini gibi. hoş kızımız benimkileri daha çok seviyor ya