kola kutularının halkalarını değerlendirelim

-
anahtarlıklar
anahtarlıklar

bu linkte ‘catalogo’ kısmından seçim yaparak buluntu nesnelerden yapılmış aksesuar, çanta, anahtarlık tasarımlarına bakabilirsiniz.kola kutularının halkalarından ne hoş şeyler yapmışlar.

kolyeler
kolyeler
cantalar
cantalar

13 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  ben geldiiiiiiim ay koşa koşa geldim ha hu ha hu nefes nefese kaldım bu anahtarlılar süperrrrr siteyi geziyorum ve bu yazıyuı tutuyorum :)

 2. Avatar photo

  bu halkalar hep fetiş nesnelerdir zaten. her kutu içecekten sonra illaki yavaş yavaş koparılır, bir ikisi biriktirilir, biriktirme kararı alınır :))

 3. aynı fikirdeyim.benim boncuklar bir odayı işgal etmiş durumda ,eşim isyan etmiş,ikinci çocuk yolda oda lazım,boncuklarıma yer lazım,biriktir biriktir nereye kadar ama duramıyorum ki….

 4. Avatar photo

  çantaya bayıldım ben, şu biriktirme işine çözüm bulan varsa benide aydınlatsın… nereye ne koyduğumu şaşırıyorum.

 5. Avatar photo

  böyle giderse ya tenekeci olur sağdan soldan kola kutuları toplarız yada kolanın bağımlısı oluruzvalla çanta beni aşar ama şu anahtarlığa kaç tane kapak gidiyordu bi bakim :)

Bir yanıt yazın

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...