Salı, Mayıs 23, 2017
kolyeme bakın

18 YORUMLAR

  1. saolun arkadaşlar. Oyayı annem vermişti ama o zaman sormamıştım kim yaptı diye. Kendisi yapmış. Anneciğimin ellerine sağlık.

  2. Evet canım yoktum valla ama geldim artık.. bir sürü düğün yaptım :) Gümüşhane de 10 senelik arkadaşım evlendi ona gittim e tabi düğüne misafir gitmek olmaz bir kaç gün erken gittim taze kan lazımdı onlara da :) Sonra arkadaşım kardeşi evlendi ona koşturduk.. Kamber gibiyim bu aralar..En güzeli de kardeşim geldi :) :) onunla zaman geçirdik onunda düğün hazırlıkları var inşallah ekimde düğünümüz var :)Neler yaptınız ben yokken :) ben bir dürü küpe yaptım mesela:)

  3. oh oh çok yoğunmuşsun gerçekten. düğün hazırlıkları keyifli olduğu kadar yorucudur da.koy küpelerini bloğuna epeydir o da özlemiştir seni. Görelim yeni güzellikilerini

  4. Canım benim.. Bu sefer tel kıvırma değiller ama yine de güzeller.. Modeller aynı genelde sayıları çoğalttım sanırım ticarete atılcam :)

  5. ne kadar güzel olmuş adadenizi.eşi benzeri olmayan bir kolye bu,güle güle kullan,anneciğinin de ellerine sağlık.dilevseeeeer hoşgeldin canım:)) sen üretmeye devam et,cesaret vermek bizden:))

  6. esinsel saol. Anneme gidip karıştırdımyine ama bu tarz başka yoktu. Yaparım yeniden dedi. Yapınca onları da kolyeleştireceğim