Küçük Prens bebek kapı süsü örnekleri

-


Deniz Ali bebeğin sarı mavi tonlarda döşenmiş tatlı mı tatlı odası için Küçük Prens temalı kapı süsü yaptım. Çok severek yaptığım bir model oldu doğrusu.


Çember el yapımıdır ve kumaşla kaplandı. Çemberde dolgulu dikilen keçe harfler, bulut ve yıldızlar yer aldı.


Harfler yeşil tonda, tek tek elde kabarık olarak dikildi. Tüm figürler büyük ebatta ve elde dikilmiştir. Keçe Küçük Prens’in boyu 33 cm. Kapı süsü boyu ise 65 cm.


Can için Küçük Prens masal temalı aydede kapı süsü hazırlandı. Bu aydede model kapı süsünün yüksekliği 75 cm, eni 60 cm.


Küçük Prens’in boyu 34 cm


Büyük boyda kuzucuk, tilki ve renkli yıldızlar aydedeye oturtuldu.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...