12 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Evet Noblesse. :))) Yine link verememeişim arkadaşlar. Çok özürdilerim. aysaatleri.blogspot.com Bu sorunu en kısa zamanda çözümlemem lazım.:(((( Çok üzgünüm.

 2. Avatar photo

  Harika olmuş, di,ğer deri çalışmalarınız gibi. Bu üstüne yaptığınız pıt pıtları nerden alıyorsunuz? Üzerine takması kolaymı pıtpıtı?

 3. Avatar photo

  Bu pıt pıtları deri malzemeleri satan yerlerden alıyoruz.Üzerine monte edilmesi çok kolay Kriizantem. Küçücük bir çekiçle ve küçük bir darbeyle deri hemencecik tutuveriyor. Derinin tüm havasını değiştiriyor. Deri bilekliklerde de kullanmıştık onları.Teşekkürler arkadaşlar. ….

 4. Avatar photo

  Asyayaren’ciğim, çok çok teşekkürler. Ben neden bunu yapamıyorum anlamadım. Bazen oluyor.Bazı yazılarımda çıkıyor bazılarında olmuyor. Ciddi yardıma ihtiyacım var. :((((Şimdi de bloğumu açamadım. İyi mi? :))))

 5. Avatar photo

  Ben Ufudik….Burada bir ciddi adres karışıklığı yaşadığım için adım aysaatleri olarak çıkmış. Tüm arkadaşlara duyurulur. O benim.: Ufudik , nam-ı diğer Ufuk…”Çok teşekkürler hayatım” diyen de benim yani .. :))))

Bir yanıt yazın

Avatar photo

24 yıllık Edebiyat öğretmeniyim. Oğlumla ve kedimizle birlikte yaşıyoruz. Sanatı ve emek ürünü her şeyi severim. Mesleğimi ve insanları çok seviyorum. Dünyayı daha güzel hale getirmek için elimden ne gelirse yapmak istiyorum.