Kumaş bileklik

-

Kumaş bileklik
Bu bileklik modellerini hatırlayan var mıdır bilemiyorum, önceleri çok görürdüm. Demir halkaların arasından geçen bir deri vardı, o halini sevmediğim için ben de aralarından kumaş geçirdim. Bu halini çok sevdim. Bir geri dönüşüm/yenileme çalışması oldu böylece benim için :)

Diğer ürünlerimi görmek için bloguma veya facebook sayfama beklerim :) Sevgiler..

9 yorum gelmiş

 1. zulaltan

  fotoğraf çok güzel çıkmış :) siz kötü fotoğraf görmemişsiniz benim fotolar gözlere zarar veriyor diye şikayet edilecek cinsten

 2. yagmuryurek

  fotograflar giderek kalite kazanıyor :) ellerinize sağlık bileklik çok hoş olmuş e fotoğraf çekiminiz de gaet güzel gerçi glia ya sormak lazım :)

 3. gliatasarim

  Bileklik gayet hoş olmuş, ellerinize sağlık :)
  Resin denemelerim başlıklı paylaşımınızdan sonra paylaştığınız çalışmaların fotoğrafları öncekilere göre çok daha iyi. Kesinlikle doğru yoldasınız.
  Sevgili yagmuryurek, siz nasılsınız? Bir süredir yeni çalışma paylaşamadım, uzak kaldım sizlerden. Unutmayın ama beni olur mu ;)

 4. mrsWurm

  Ne hoş yorumlar yapmışsınız, beğenmeniz beni çok mutlu etti. Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim, motive ettiniz beni :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
mrsWurm

Takılar ve aksesuarlar yapmayı çok seviyorum. Henüz bu işte cok yeniyim, yorum ve önerilerinizi bekliyorum. :)

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...