Led bulut pano kapı süsü ve takı yastığı

-

Herkese merhabalar 10marifet sevenler :)
Yine çok trend ve çok şık bir set ile karşınızdayım. Son zamanlarda ışıklı bulut panolar oldukça talep görüyor. İster bebeğinizin doğumunda hastane odası kapı süsü olarak kullanabilir, isterseniz de odasında çok şık bir duvar süsü olarak düşünebilirsiniz. Bu ürünümüz gerçekten çok amaçlı, ışıkları ile de hafif bir gece lambası görevi de görebilir. Pil ile çalışmaktadır. Süslemesini tamamen bebeğinizin odasına uygun olarak tasarlayabilirsiniz. Bu örnek çalışmamızda bubble minik baloncuklar ile süsledik ve uçak kullandık :) Alt kısımlarda gümüş renk püsküller ve yıldızlı tüyler kullandık. Panonun zemin kısmına bebeğin ismini yazdık gold pleksi malzeme ile. İstenilen isim veya yazı yazılabilir. Yıldız ve kral taç süslemeleri ile hareketlendirdik.

Takı yastığımız da yine aynı dekoratif olarak kullanılabilecek şık bir parçadır. Şirin ayıcıklar ve baloncuklarla süslendi.

Ürünlerde renkler ve süslemeler tamamen sizin hayal gücünüz ve zevkinize kalmış :) İstediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz. Bizim yaptığımız ürün çeşitlerini görmek isterseniz profilimdeki sayfamız öykülü tasarımlardan ulaşabilirsiniz.

Herkese kolaylıklar diliyorum.

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar