Mantar iğnedanlık

-


Mantar iğnedanlık, hem son derece işlevsel bir dikiş yardımcısı, hem de bir geri dönüşüm / değerlendirme çalışması oldu.
Bu aralar iğnedanlıklara olan merakım hat safhada diyebilirim. Özellikle minik olan objelere hayranlığım da her geçen gün artıyor. Ben dikiş projelerimin yapım aşamasında sürekli yanımda bulundurmaya özen gösteririm iğnedanlığımı. Hem bana sevimli halleriyle ilham olurlar, hem de dikme aşamasında kullandığım iğnelerimi toparlamada hız kazandırırlar.

Gelelim projemizin detaylarına….Kırık bir ahşap makaram vardı, görüntü olarak kırık yeri güzel durmadığı için onu göstermeyecek bir projeyle makarayı işlevselleştirmek istedim. Mantar olma yolunda ilerlerken kullandığım malzemeler kırmızı ve beyaz renk artık keçe parçaları ve alt tarafı için de beyaz kumaş oldu. Makaraya sabitlemek için silikon tabancası kullandım. Sonrası en zevkli yanı, geriye sadece keyfinize göre süslemek kalıyor. İstediğiniz şekilde toplu iğnelerinizi batırarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Dikiş projelerinizde size ilham olması dileğiyle…

Mantar iğnedanlık modelinin daha fazla görseli için profilimden bana ulaşabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Bir Cevap Yazın