Mavi kiraz keçe kapı süsü

-

kece-bebek-odasi-kapi-susu-modelleri
Mavi bir kiraz ağacı etrafında bir masal alemi tasarladım bu keçeden kapı süsünde. Deniz Hanım’ın ikiz erkek çocuklarının doğum günü için arzu ettiği tema Mavi Kiraz’dı, diğer ürünler de buna göre şekillendi. Kirazlardan biri daha açık renkte, diğeri koyuydu. Anne ve baba için kiraz broşlar, Aden ve Leys için kirazlı kral taçları ve kiraz papyonlar, yine anne için mavi güllü bir taç ve baba için de o günün hatırası olması adına mavi bir vosvos araba vardı setimizde. Ayrıntılı fotoğraflarını ve ürünün eskiz halini incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Avatar photo

Uzun yıllardır dikiş, nakış ve benzeri el sanatlarıyla uğraşıyorum. Resim ve çizim her zaman zevk aldığım bir uğraşı olmuştur benim için. Şimdi keçeden çeşitli tasarımlar (broş, buzdolabı süsü, anahtarlık, çanta v.b.) yapıyorum ve Pembe Camekan blogumda bunları sizlerle paylaşmak için çok heyecanlıyım.

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...