Minicik bir kukla, kısacık bir animasyon

-

polimer kil kukla

Merhabalar. Sizleri minik bayan Kilpi ile tanıştırayım! Kendisini copywriting (reklam/metin yazarlığı) dersi için hazırladığım animasyonda oynatmak üzere yaptım. Kişisel bir reklam çekmemiz gerekiyordu ve ben de beni ve yaptığım şeyi en güzel benim kuklam anlatır diye düşündüm :)

polimer kil kukla
Kısıtlı zamanda onca aksiliğe rağmen mini mini bir animasyon hazırladık erkek arkadaşımla. Animasyon İngilizce ama izlemek isterseniz şuradan izleyebilirsiniz. Şu yazımda da animasyonla ilgili birkaç detay daha ve çeşitli sızlanmalarımı okuyabilir, blogumda da daha bir sürü şey bulabilirsiniz :)

10 yorum gelmiş

  1. saçları bana benzeyen ,benim gibi hoş bir hanım olmuş :) tamam benden güzel olmuş itiraf ediyom :) muhteşem! zaten facebookta da beğendiydim ben yaaa :)

  2. e kadar beğendiğimi daha yayınladığında belirtmiştim zaten çünkü harika olmuş animasyon ve bebek :) Sana benziyor mu yani kendinle birebir mi yaptın kilpicim :) Çok güzelmişsin o vakiiiittttttt tü maşallahhh :)

  3. Çok teşekkür ederim, beğenmenize çok sevindim ^.^

    Senay Hanım çok teşekkür ederim, bana benzemesi için kafa/vücut ve göz/burun oranlarını biraz tersine çevirmek lazım :P Amacım biraz da bana hep sevimli gelmiş olan Blythe bebeklerine benzetmekti ama bu kadar benzetebildim :) Blythe bebekler bizim barbie bebeklerin koca kafalıları gibi aslen. (Gerçi barbie’lerin donukluğuyla kıyaslanmazlar tabii.) Normal halleri pek bir şeye benzememekle birlikte onlarla uğraşıp çok çılgın modifikasyonlar yapan insanlar var ki bayılarak bakıyorum. Mesela şöyle bir link buldum çok güzel örnekler ve sonda da normal tıfıl halini görebilirsiniz :)

    http://cupkay.blogspot.com/2010/05/blythe-madness.html

  4. İlk kez gördüm o bebekleri bazıları korkunç olsa da çok güzelleri de vardı arada :) Kocaman gözlere bayılırım zaten onun için japon animelerine hastayım herhalde :)

  5. Ahah aynen ben de! Bebekler biraz korkunç evet, aynı zamanda sevimliler de. Mesela gece uyanıp boğazıma yapışmış olduğunu görsem yadırgamam herhalde. Ama sabah uyandığımda misler gibi kahvaltıyı hazırlamış masada beni bekliyor olursa onu da yadırgamam :P Büyük gözlerin mahareti herhalde :D

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

polimer kil delisi, fimo egitmeni, cicegi burnunda psikolog, rahat duramayan hobi insani