Minnie Mouse pembeli kapı süsü

-


Minnie Mouse pembeli kapı süsü Nilsu bebek için hazırlandı. İçi dolgulu pembe kalpler üzerine isim yazılarak tamamlandı keçeden bu şirin kız bebek odası kapı süsü modeli.
Minnie Mouse kapı süsleri ve daha birçok şirin kapı süsü örneğini minik meleklerimiz için tasarlayıp hazırlıyoruz. Dilerseniz çocukların sevdiği çizgi karakterler ile konsept oluşturabiliriz. Prensesli, prensli, sevimli hayvan karakterler vs. her şey çocuklar için. Onların odalarını harikalar diyarına dönüştürmek bizlere sonsuz mutluluk veriyor. Bebek odaları ya da hastane odaları için sevimli yastıklar da hazırlıyoruz. Kedili, köpekli, kurbağalı, prensli, prensesli yastık modelleri ister dekoratif olarak, ister bebek takı yastığı olarak kullanılabilir. Kız ve erkek bebekler için isim tabelalı istenilen renk ve değişik temalarda hazırlanan bebek ürünleri, kapı ve duvar süsü modelleri için bana ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...