Mint yeşili dantel ve çiçek süslemeli 5 parça zıbın seti

-


Mint yeşili dantel ve çiçek süslemeli 5 parça zıbın seti, yeni doğan bebekler için hazırlandı. Biliyorsunuz ki son dönemin modası mint yeşili. Durum böyle olunca biz de modaya uygun gidelim dedik ve ekru zıbın, şapka ve önlüğümüzü mint yeşili dantel ile süslemeye karar verdik. Üst zıbınımızın göğüs ve kol kısımlarını, şapkamızın dikiş kısmını ve mama önlüğümüzün uca yakın kısmını mint yeşili dantel ve pembe inci ile süsledik. Sonrasında çiçek süslemelerimizi tulum ve şapka üzerine yerleştirerek takımımızı tamamladık.

Umarım değişik model arayışında olan anneler için fikir olmuş oluruz. Aynı zamanda yeni doğan bebek ziyaretine gidecek olanlar için de son derce kullanışlı ve şık bir hediyelik takım. Bu zıbın seti ikiz kardeşler için, erkek ve kız ebbekler için de hazırlanabilir ve anne lohusa aksesuarları ile takım genişletilebilir.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için aşağıdaki link ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın