Mint yeşili tulum takımı – kız bebek hastane çıkış

-


Mint yeşili tulum takımı kız bebek hastane çıkış seti olarak hazırlandı. Mint yeşili dönemin moda ve tercih edilen rengi olduğu için, minik kızlarımızın modadan uzak kalmasını istemedik. Mint yeşili tulum üzerine kristal taşlı kelebek motifini yerleştirdik ve pembe, ekru çiçekler ile süslemeyi tamamladık.
Tulumun yaka kısmını pembe inci ve mint yeşili dantel ile süsledik. Tulumun çıtçıt düğmelerini ise mint yeşili inci taneleri ile kapattık. Böylece tulumun süslemesini tamamlamış olduk.
Şapka için ise yine kristal taşlı kelebek motifi ve pembe, ekru çiçekler kullandık. Şapkanın dikiş kısmını ise yaka süslemesinde kullandığımız pembe inci ile kamufle ettik.
Eldivenler için pembe çiçek tercih ettik.

Umarım farklı bir fikir arayışında olan anneler için faydalı olur bu paylaşımım. Herkese kolay gelsin :)
Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için aşağıdaki link ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar