Motifli Çivili Kum Boncuklu Kolye Projesi

-
Buraya bişey eklemem gerekiyo. o yüzen de bişeyler yazıyorum. şimdik elimize zinciri alıyoruz, çivilere de kum boncukları geçiriyoıruz.çivilerin ucunu boncuklarda yer kalmayınca kıvırtıyoruz.sosyete buna loop diyo.çivilerin uç kısmına da metal aparat takıyoruz.sonra bu kum boncuklardan motif uyduruyoruz.en son da iki ucuna da bir miktar zincir takıp uçlarına klips takıyoruz ki boynumuza takılınca durabilsin. etidörüm kızmas inşallah.bu şekilde anlatabiliyom.buralar zenginleşsin diye

Elimize zinciri alıyoruz, çivilere de kum boncukları geçiriyoruz. Çivilerin ucunu boncuklarda yer kalmayınca kıvırtıyoruz. Sosyete buna loop diyor. Çivilerin uç kısmına da metal aparat takıyoruz. Sonra bu kum boncuklardan motif uyduruyoruz. En son da iki ucuna da bir miktar zincir takıp uçlarına klips takıyoruz ki boynumuza takılınca durabilsin.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

11 yorum gelmiş

 1. nokturn

  Buraya bişeyler eklemem gerekiyor oyüzden bişeyler yazıyorum..” de mübarek destan yazmışsın sen:))editörüne fenalık gelmiş ki çarşaf yazından; kesmiş n’apsın:=))))biz alıştık tabii..baktın başlıklar uzun olamıyo vurmuşsun dibine açıklamaların:=)))))))))Hakaannn yine takılardan öne geçti yazılaarrr..çok iyi geldin çookkk:=)))))

 2. dombilii

  ama yazdığımı beğenmiyo ki editör.kendi bildiğim gibi bişeyler yazıyım dediydim. deiştirmiş yaaw..deiştiriyolar. kızmasınlar da.

 3. shane

  öncelikle takılar çok güzel. metinsiz gelen gönderiyi lütfen metin ekleyin diye geri çevirmek zorunda kaldım, ardından metin olarak hatalı bir yazı gelince de düzeltip bilgisini verdim, rica ederim kızmadım. esprili tarzınızı anlıyorum ama “yapıyo ediyo” şeklindeki ifadelerin sonuna r koyma ihtiyacı hissediyorum, pillinetwork içerikleri ile değer kazanan bir mecra sonuçta. yoksa yazının uzun olması dert değil. elinize sağlık.

 4. sefa97

  Sosyete buna loop diyor.

  EEEEEEEEEE… BİZ NE DİYECEĞİZ?ÇOK GÜZEL, BAYILDIM BU KOLYEYE… Bİ DE MAVİ OLAYDI…

 5. Camtasarim

  Hakan müthişsin yine döktürmüşsün ablacığım. Ellerine sağlık. Shane de kızma olurmu Türkçeyi doğru kullanmak konusunda haklı bence :)))

 6. Gamy

  hakan kim, dombilli kim Türkçe doğru kullanılmalı..imla kurallarına uymalı her Türk genci..dombilli dikkatimi çekiyorsun güzel işlerin var ellerine sağlık pek hamaratmışısn…

Bir Cevap Yazın