Pazartesi, Ekim 24, 2016
mutfağıma piti piti piti karelerrr

mutfağıma piti piti piti karelerrr

20

mutfağımın yeni cicileriiiiiii

piti piti kareler
piti piti kareler

burdaaaa

20 YORUMLAR

  1. harika olmuş canım çelebim ellerine sağlık:))) bu tip perdelere bayılıyorum güle güle kullan arkadaşım:)))not: gülenim sarılıp öptü beni:)))))))))))))))))

  2. celebiciğim harika olmuş ellerine sağlık… o monte etmek icin kullandığın malzemeye ne deniyor tam da aradığım sey o benim … acil yardımmm lutfen…

  3. fiamma perdeleri pencereye monte etmekte kullanılan malzemeyi soruyorsan, pratikerde var onlar boy boy, ama adını bilmiyorum :))

  4. celebicigim tesekkurler, elimde resim olunca bulması kolay oldu:)) banucam buldum celebicigiminkilerinin resmini cekip gosterdim,can havliyle de bulur bulmaz aldım:)uygulayacagım ama daha uygulayacagım bölümde eksiklerim var. bir de ben surgulu cama takacagım icin sıkışmaması lazım tüllerin. celebiciğimin ki gibi fazla mesafe de yok o aparatları takabileceğim camla cerceve arasında… fikri olan varsa yardım etsin lutfennn:)

  5. ahanda bu kumaştan havlu da yapmıştın ben zamanları şaşırdım:D ellerine sağlık ablam harika olmuş yine tam benlik bu perde hiç sevemem perde takmayı,sökmeyi,yıkamayı vede gece gündüz çekmeyi:))