20 yorum gelmiş

  1. harika olmuş canım çelebim ellerine sağlık:))) bu tip perdelere bayılıyorum güle güle kullan arkadaşım:)))not: gülenim sarılıp öptü beni:)))))))))))))))))

  2. celebiciğim harika olmuş ellerine sağlık… o monte etmek icin kullandığın malzemeye ne deniyor tam da aradığım sey o benim … acil yardımmm lutfen…

  3. fiamma perdeleri pencereye monte etmekte kullanılan malzemeyi soruyorsan, pratikerde var onlar boy boy, ama adını bilmiyorum :))

  4. celebicigim tesekkurler, elimde resim olunca bulması kolay oldu:)) banucam buldum celebicigiminkilerinin resmini cekip gosterdim,can havliyle de bulur bulmaz aldım:)uygulayacagım ama daha uygulayacagım bölümde eksiklerim var. bir de ben surgulu cama takacagım icin sıkışmaması lazım tüllerin. celebiciğimin ki gibi fazla mesafe de yok o aparatları takabileceğim camla cerceve arasında… fikri olan varsa yardım etsin lutfennn:)

  5. fiamma o zaman cırt kullansan uyarmı? Pencereye silikonla yapıştır sert olanını, yumuşağını da perdeye dik:)

  6. olur vallahi bunları sabitlerde kullanır hareketlilere de cırt yaparım… ayy teşekkürler iyi ki varsınız:))

  7. ahanda bu kumaştan havlu da yapmıştın ben zamanları şaşırdım:D ellerine sağlık ablam harika olmuş yine tam benlik bu perde hiç sevemem perde takmayı,sökmeyi,yıkamayı vede gece gündüz çekmeyi:))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

işletme okuyup muhasebeci olmaya çalışsada kız meslek lisesinde okumuşluğu dikiş nakış örgü yani kısaca elişlerine karşı olan hayranlığı hiç bitmemiş bir insan..