Salı, Mayıs 23, 2017
Mutfak Dolapları Yenileme

15 YORUMLAR

  1. güzel olmuş bende beyaz renge boyayacağım seviyorum beyazı aydınlık oluyor , beyazın kenarlarını da açık mavi yapıcam .

  2. çok güzel olmuş bencede.. ben de değiştiricektim dolaplarımın rengini hatta burda da bir kaç arkadaşa sormuştum.. ama acil bi kararla ev değiştirdik ve şansıma mutfak dolaplarım beyazzzzzzzz:)))

  3. benm küçük bi mutfak dolabım var bazı nedenlerden büyüklerini yaptırma fikri iptal edildi, beyaza boyamak istiyordum bu çok hoş olmuş lakin boya kokusuna dayanamam sanırım, kaplama kagıtlarla kaplasam acaba hoş olur mu diye düşünüyorum

  4. cnm ben kapladımmmm:) 2 yıldır öyleler:) iki sefer degişdimmm benimde çok küçükk öyle idare ediyorummm kendime geliyimm lila yapıcam bu sefer

  5. favori denersen eger önce makasla kes sonra falçatayla kenarları içine oturt o zaman daha düzgün grünüyo bide hava oluşmasın diye bi yandan yapıştır bi yandan kuru bi bezle üzerine bastır çektir:))

  6. gayet güzel olmuş ellerinize sağlık sormak sistediğim bir konu var acaba maliyeti nedir ve kaç kat boya yapıyorsunuz ne kadar sürüyor:)