Çarşamba, Ekim 26, 2016
mutfak fayanslarımı yeniledim

mutfak fayanslarımı yeniledim

21

mutfak fayanslarımız çok eskiydi yenilemek hem çok masraflı hemde çok zahmetli olacaktı bende onları kendinden yapışkanlı folyo ile kapladımm :)))) hemde sadece 6 tl ye…. ne kadar dayanır bilmiyorum ama şimdilik çok beğendimm umarım sizde beğenirsiniz :))

ilk hali böyleydi
ilk hali böyleydi

son hali
son hali

21 YORUMLAR

  1. inanmıyorum bende aynı hasır desnli kagıtla mutfak dolaplarını kaplamıştım bu yıl degiştim.cnm çok güzel olmuş her girdikçe için açılır su degdirezsende nemli bezle baya bir dananır gibi boş ver dayanmazsada denemiş oldun :)

  2. Gerçekten harika olmuş.. Eskisi ile yakından uzaktan ilgisi yok..Yeni bir mutfak gibi olmuş..Çok beğendimm elinize sağlık.. = )Çok başarılı olmuş..Güle güle kullanın.. ve uzun süre dayansın…

  3. evet gerçekten hoş olmuş ancak size naçizane tavsiyem resimdeki borularında üzerinden beyaz spray boya ile geçmeniz.Aradaki farkı görünce hak vereceksiniz…

  4. nete uzun zmandır giremedim özürrr… çok mersiii arkadaşlarrr beğendiğinize çok sevindimm. :)))) bu arada tahmin ettiğimden çok daha fazla dayanıklı çıktılar 1 ayı geçti hiç sorun yok şimdilikk :))))