Merhaba, Ebrar’ın Keçeleri olarak 10marifete yeni katıldım. İnşaallah buradan sizlere yaptığım ürünleri paylaşacağım. Adımdan da anlaşılacağı üzerine keçe ile uğraşıyorum. Ebrar’ın Keçeleri adında blogum, facebook sayfam ve instagram hesabım var....
Bir Fenerbahçe taraftarı olarak keçeden sarı lacivert bir şey yapmasam olmazdı. Dün de oyurup bunu yaptım. Bir defter kabı. Belki bir tarif defteri, belki de günlük olacak. Ben liseye geçtim...
hoş…sevimli :)))))ben yıllar önce böyle yüzük şeklinde saat görmüştüm bir yerlerde de bayılmıştım..sonra da bu saat/yüzükler niye yaygınlaşıp moda olmadı diye şaşırmıştım..kullanışlı mı değildi acaba?
farfin çok hoşsun:))unutmamak iiçn parmağa ip bağlama fikrinden yola çıkılmış.hani bir şeyi unutmamamk için parmağa ip bağlanır.sonra neyi unutmamak gerektiğini unuturlar ya:))bu iyi bir çözüm olur unutkanlar için yazmak ne iyi yöntem.ama kullanışlı olurmu bilmem.belki bileklik olsa hem daha biyik hem kullanışı rahat olurdu.
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. TamamGizlilik politikası
hoş…sevimli :)))))ben yıllar önce böyle yüzük şeklinde saat görmüştüm bir yerlerde de bayılmıştım..sonra da bu saat/yüzükler niye yaygınlaşıp moda olmadı diye şaşırmıştım..kullanışlı mı değildi acaba?
ben 100 kereyorum yazdım uçtu demiyecemm:) cevabım yüzügün içinde:))))
çocuklar kopya çeksin diye yapmışlar,tarih kopyası birine sığmayınca 2 deftere yazmışlar baksana:))
farfin çok hoşsun:))unutmamak iiçn parmağa ip bağlama fikrinden yola çıkılmış.hani bir şeyi unutmamamk için parmağa ip bağlanır.sonra neyi unutmamak gerektiğini unuturlar ya:))bu iyi bir çözüm olur unutkanlar için yazmak ne iyi yöntem.ama kullanışlı olurmu bilmem.belki bileklik olsa hem daha biyik hem kullanışı rahat olurdu.
çok ilginçmiş kaç kelime sığarki ona
Ben kolyesini yaptım içine yazı da yazılır unutkanlığa da iyi gelir:P burda
güzel çalışma olmuş