Hanım diledi bey beğendi motifli etek nasıl örülür, bu yazımda örgü tarifini paylaşacağım sizlerle. Hanım dilendi bey beğendi motifi her modele çok yakıştığı gibi eteğe de çok yakışır diye düşündüm...
Kırmızı beyaz, çok sevimli, çok rahat bir örgü etek modeli. 21 cm eni, 22 cm yüksekliği var, buna göre boyutunu düşünebilirsiniz. Örgü etek modelleri sevenler için birebir, tam küçük kızlara...
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. TamamGizlilik politikası
gözüm kessede biran önce başlasam nerdeee:(çok guzeller tşk
sukut bir ucundan başla başlayınca bir şekilde bitiyor azcık geç olsada göznuru çok güzelller kızıma minicik bayrama örebilirim :))
kimse yok mu ??
eminim kızına cok yakışacak gelincik kardeş.
tşk ederiz… ay bayılır onun için dönen etek olsunda neden olursa olsun giyer çıkarmaz
hangi kız çocuğu yoktur ki “dönen etek”sevmesin içim bir tuhaf oldu şimdi …dönen vede kabarık..oohhhh ya