Paris temalı T-shirt Yaptım

-

Paris tshirtü yaptım:) Uzun zamandır Eiffel Kuleli bir t-shirt yapmak istiyordum. Boleroma uygun bir t-shirtüm de yoktu. Yapayım, yapmayayım, çizeyim, boyayayım… derken kör topal bitirdim. Görseller pek iyi olmadı, çünkü gerçek hali fotoğraflardan daha güzel duruyor.. Ama çok şükür bitti:)Yapılışı hakkında daha fazla detay Bloğumda, alttada ütülendikten sonraki hali var;)

7 yorum gelmiş

  1. Sevgili mavisofra, bende bayılıyorum yaa, sadece tablolarına değil, içinde eiffel kullanılan her objeye:)Sevgili Figen abla, çok teşekkür ederim:))

  2. Sevgili shenlik, teşekkür ederim, fotoğrafta kötü göründüğünü düşünüyordum ben, ama napim bir an önce çekmek istedim:))Sevgili farfin, çok teşekkür ederim:)))Sevgilil celebi74, ablam benim, asıl sen süpersin:*

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Clara Kent babasının bloğunda yazılar yazan, Siyaset Bilimi mezunu halen İBB Gösteri Sanatları Merkezi öğrencisi hanım bir kızımız. Çağdaş Eğitim Vakfında çalışıyor ve bir gün kendi butiğini açmanın hayalini kuruyor. Bir kedisi bir de sevgilisi var. Uçamıyor ama sanırım baya hızlı koşuyor.