Ana sayfa » Örgü/Tığ İşi » Giysiler » Bolerolar » Pembe bolero (ben yaptım) Çocuklarımızı sevindirelim! Mevsimlik bir kazak Pembe bolero (ben yaptım) ModaMorca - 17 Ekim 2012 Havalar serinlemeye başlamadan biz bolerolarımızı örelim. Kışa hazırlıklı olmak gerek :)) Etiketler: kısa bolero, pembe bolero, yün
Ellerinize sağlık. Rengi de çok çarpıcı.
Çok güzel olmuş güle güle kullanın![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
çooook tatlı ,rengi de tatlı zaten![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
ellerine sağlık çok cici olmuş rengide çok tatlı
Cok tesekkur ederim..![;)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_wink.gif)
çok güzel olmuş