Plastiğe hayır diyelim :))

-

Bazen çocukları olan evlere gittiğimde, oyuncaklarını koymak için çocukların plastik türü şeyler kullanıldığını görüyorum. Bu tür kumaş sepetler daha iyi değilmidir sizcede? her şey koyulabilir ayrıca..

burada..

18 yorum gelmiş

 1. nalana

  Aslıcığım ben de Nurten gibi,çocuklu bir evde oyuncak anarşisini görsen .Ertuğrulun oyuncaklarından adım atılmıyor.Kutuları yatak boyunda yapmak lazım:)

 2. Noblesse

  aslım çuvaldan sepet dikelim senle elişi malzemelerimizi koyalım en iyisi, ben çok beğendim ve kesin yapıcam.

 3. aslimavi

  valla ben bu konuda bir kaç şey söylemek istiyorum. geçenlerde çocugu olan bir eve gittigimde, her yerin oyuncaklarla dolu oldugunu gördüm..çocuk odası, salon, giriş hatta yatak odasına kadar.. bu kadar oyuncak israftır ya noluyoruzmavim, okuyan tskler..noblessem inan dikiş bilsem yapıcam bunlardan yani, her şey koyulabilir içlerine tskler..

 4. mavisofra

  ah aslı ah aneler babalar ne yapsın çoçuklar arsız olunca sırf öeznemeiznler diye alıyolar bide gelen hediyeleri düşün yaramaz çoçuklarda heryerde gezdiyorlar ben saklıyorum ne kadar saklasamda her yerde bi oyuncak oldugu için döküyorlar ama oynuyorlar mı dersen o onu eline alınca kıymetli oluyor ve savaş başlıyor:))))))))))))))

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...