En çok arananlar:
5 yorum gelmiş
Bir yanıt yazın
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Keçeden büzgülü kese yapımı
Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...
Keçeden kedi broş yapımı
Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...
Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme
Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...
çokkkkkkkkkkk ama çokkkkkkkk güzellerrrr:))))
hepsine bayıldım farfincim , bu malzeme bulunabilir bir şey mi ?
harika hepsi birbirinden güzel
hepsine tek tek bayıldım:)
bunlar şahane farfincim bende bir başka plastik kanvas çalışmasını burda paylaşmıştım