Plastik kanvas üzerine vosvoslu kanaviçe broş

-


Plastik kanvas üzerine vosvoslu kanaviçe broş. Plastik kanvasları keserek istediğiniz şekle getirebilir üzerine etamin işler gibi işleme yapabilirsiniz. Plastik kanvasa kelebek, araba, süper kahraman ya da çiçek şekilleri vererek, renkli iplerle kanaviçe işleme yapıp hayalinizdeki broş ve kolye modelini hazırlayabilirsiniz. Plastik kanvastan çarpı işi işlemeli takı tasarım modelleri gibi bardak altlığı, runner, kitap ayracı gibi daha pek çok çalışma yapmak mümkün.

Giysilerinizin vazgeçilmezi olmaya aday sevimli kanaviçe broş modelleri ile şıklığınıza şıklık katın. İster çantalarınızda, ister kıyafetlerinizde süs olarak kullanabilirsiniz bu kanaviçe broş örneklerini. İster kıyafetlerinize şıklık, ister sempatik bir hava katabilirsiniz seçeceğiniz broşun renkleri ve işlemesine bağlı olarak. Unutmayın detaylar önemlidir. Çünkü bütünü oluştururlar. Minik vosvoslar istenilen renkte çalışılır. Plastik canvas üzerine kanaviçe işleme ile yapılmıştır. Ürünümüzü satın almak isterseniz facebook / instagram ve 10marifet’teyiz.

Bir yanıt yazın

Yeni şeyler yaratmayı , her daim üretmeyi seven hobi düşkünü

Yeşil siyah broş yapımı

| | 0 Yorum

Yine su taşı tekniğiyle çalıştım. Su taşlarını birbirlerine boncuğun etrafına dolayacak kadar diktim. Daha sonra boncuğu su taşının ortasına koyup etrafını sıkıca dolayarak diktim. Altta kalan uçların dış kısımlarına daha...